Skip Navigation
Advanced search

Operator koparki dwudrogowej

  • Building, maintenance
  • ETF/O.K-34600
  • Wrocław, Lower Silesia
  • Other
  • Vocational education
  • Experience: Less than 3 years

ETF Polska to część Grupy VINCI - jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej.

Zadania:
Praca przy projekcie budowy linii kolejowej na odcinku Jelcz Miłoszyce – Wrocław Sołtysowice. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę koparki dwudrogowej, dbałość o obsługiwany sprzęt.

Profil :

uprawnienia do obsługi koparki jednonaczyniowej
doświadczenie w pracy przy robotach kolejowych
umiejętność pracy w zespole, sumienność, terminowość
mile widziane posiadanie kwalifikacji kolejowych na jedno z  stanowisk:

-prowadzący maszyny do kolejowych robót budowlanych,

- prowadzący pojazdy kolejowe specjalne nie przeznaczone do samodzielnej jazdy po czynnych torach kolejowych

- uprawnienia kierowcy drezyny lub wózka motorowego

mile widziana znajomość przepisów kolejowych.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji w oparciu o umowę o pracę
możliwość zdobywania i poszerzania doświadczenia zawodowego w pełnej wyzwań dziedzinie budownictwa kolejowego
pracę z najlepszymi specjalistami w branży
bogaty katalog szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego
atrakcyjny pakiet benefitów
niezbędne narzędzia pracy
pracę w firmie dbającej o bezpieczeństwo pracy

Entity:

Eurovia (VINCI) est l'un des principaux acteurs mondiaux de la construction, de l'entretien et de la maintenance des infrastructures de transport routier et ferroviaire. Eurovia propose un ensemble intégré d'expertises et de savoir-faire à travers quatre métiers : les travaux d'infrastructures de transport et d'aménagement urbain, l'exploitation de carrières, la production industrielle, la maintenance et les services.